Zawody powiatowe w indywidualnej lidze lekkoatletycznej

W dniu 10 października na stadionie miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się zawody powiatowe w indywidualnej lidze lekkoatletycznej. Świetnie zaprezentowali się w nich uczniowie naszej szkoły zdobywając 18 medali w tym 9 złotych. Gratulujemy!
Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na dystansie 100m, bieg na dystansie 300m, bieg na dystansie 600m (dziewczęta), 1000 m (chłopcy), pchnięcie kulą, rzut oszczepem, skok w dal oraz sztafety 4x100m.
Poniżej przedstawiamy miejsca uczniów naszej szkoły:
Dziewczęta:
bieg na 100 m – I m. Joanna Banaś kl. 3cg
biega na 600 m – I m. Paulina Karaś kl. 8c, III m. Emilia Soja kl. 3cg
pchnięcie kulą – III m. Emilia Kozik kl. 8b
rzut oszczepem – II m. Anna Lech kl. 3ag
skok w dal – I m. Julia Lamch kl. 7b
sztafeta 4x100 m – I m. Julia Lamch kl. 7b, Joanna Banaś kl. 3cg, Aleksandra Kozicka kl. 3bg, Oliwia Wójcik kl. 8a

Chłopcy:
bieg na 100 m – I m. Damian Chudy kl. 3cg, II m. Sebastian Dziedzic kl. 3bg, III m. Kamil Wajda kl. 3cg
bieg na 300 m – II m. Andrzej Sojka kl. 3ag
biega na 1000 m – I m. Patryk Bartoń kl. 3ag, II m. Aleksander Domin kl. 8c
pchnięcie kulą – I m. Sebastian Dziedzic kl. 3bg, II m. Bartłomiej Trela kl. 3cg
rzut oszczepem – III m. Maciej Świerczek kl. 3ag
skok w dal – I m. Damian Chudy kl. 3cg
sztafeta 4x100 m – I m. Kamil Wajda kl. 3cg, Damian Chudy kl. 3cg, Andrzej Sojka kl. 3ag, Sebastian Dziedzic kl. 3bg.

A.Soja