W roku szkolnym 2018/2019 grupa świetlicowa klas pierwszych swoje zajęcia spędza w klasie tzw. "radosnej szkole". W trakcie pobytu na świetlicy,pod kierunkiem Katarzyny Liro, uczniowie mają możliwość rozwoju swoich zainteresowań, rozwiązywania zadań domowych, doskonalą umiejętności rysowania, malowania, wyklejania plasteliną w trakcie zajęć plastycznych. Trenują też swoją spostrzegawczość układając puzzle, rozwiązując różne łamigłówki, zagadki i rebusy. Mają tez możliwość zagrania w gry planszowe i poczytania książek, albumów oraz bajek edukacyjnych. Do swojej dyspozycji mają także różnego rodzaju klocki -z których chętnie korzystają. Przy sprzyjającej aurze korzystają z ruchu na świeżym powietrzu i zabaw integracyjnych na boisku szkolnym.
Większość zgromadzonych w "radosnej szkole" pomocy edukacyjnych, przyborów plastycznych, farb, kredek, plasteliny, gier, puzzli, bajek i książek do czytania, albumów do oglądania udostępniła Katarzyna Liro ze zbiorów prywatnych.
W galerii można podziwiać prace naszych najmłodszych uczniów i sposób spędzania czasu po skończonych zajęciach lekcyjnych. Zachęcam do obejrzenia efektów pracy naszych najmłodszych świetlików.

K.Liro