Koci dzień w świetlicy szkolnej

kocidzien

Dzień Kota w świetlicy szkolnej był niezwykle radosnym świętem, pełnym miłości i zabawy z tym uroczym zwierzęciem. Podczas tego wyjątkowego dnia nie tylko uczciliśmy naszych futerkowych przyjaciół, ale także zgłębiliśmy fascynujący świat kotów.
W trakcie obchodów, nie mogło zabraknąć wspomnień o najbardziej znanych kotach, które weszły do historii jako bohaterowie literackich dzieł, filmów czy bajek. Wspólnie obejrzeliśmy klasyczną bajkę o kocie, która była ukochaną opowieścią nie tylko naszych rodziców, ale również nas.
Nasze aktywności plastyczne przyniosły wiele radości, gdy tworzyliśmy symetryczne kotki, nadając im zabawne i oryginalne imiona. Niektóre z tych kotków nabierały trójwymiarowej formy, co dodawało im jeszcze więcej uroku.
Nie zapomnieliśmy również o piosenkach, które śpiewaliśmy z entuzjazmem, szczególnie ta o kocie, który uwielbiał mleczko, rozśmieszała nas wszystkich i dodawała energii obchodom.
Dzień Kota był dla nas okazją do docenienia i celebrowania relacji, jakie mamy z tymi cudownymi stworzeniami. Jego przebieg był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnych chwil spędzonych z naszymi futrzanymi przyjaciółmi.
Nauczyciele Świetlicy