Świetliki otrzymują kartki pocztowe

pocztowkaswietlikiŚwietliki aktywnie uczestniczą w ogólnopolskiej akcji „Świetlicowe pozdrowienia”, której celem jest poznanie miast, miasteczek oraz ich zabytków i atrakcji turystycznych. Dziś otrzymaliśmy od świetlików z Pruszkowa piękną kartkę pocztową z zabytkami ich miasta. Jest to dla nas wspaniały prezent, który bardzo nas ucieszył. Nasza świetlica jest szczególnie podekscytowana, ponieważ z pomocą interaktywnego telewizora możemy teraz poznać jeszcze więcej informacji o Pruszkowie, gdzie żyją i uczą się nasi świetlicowi przyjaciele. Dziękujemy świetlikom za przesyłkę i jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wziąć udział w tak inspirującej akcji!

M.Gawlik