Światowy Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej

swiatowydzienmisia25 listopada (piątek) w świetlicy obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Miś był motywem przewodnim różnych zajęć organizowanych w tym dniu w świetlicy szkolnej. Świetliki zostały zapoznane z historią powstania maskotki, wysłuchali bajki o pluszowym misiu, przypomnieli sobie najbardziej znane na całym świecie, a także w Polsce misie. Dzieci wykonały różnorodne prace plastyczne przedstawiające niedźwiadki, a pracami udekorowano sale. Dla naszych świetlicowych misiów wymyśliliśmy imiona, które w tym dniu towarzyszyły nam w kreatywnych zabawach. Dzień Pluszowego Misia z pewnością pozostaną na długo w naszej pamięci.

M. Gawlik, B Kołodziej