MegaMisja” w świetlicy szkolnej już od września

mega misja

Miło nam poinformować, iż od września 2021 roku w świetlicy szkolnej realizowany będzie program edukacyjny „MegaMisja”, którego organizatorem jest Fundacja Orange. Celem programu jest podniesienie wiedzy i cyfrowych kompetencji uczniów. Programem będą obięci uczniowie klasy 3 a korzystający ze świetlicy szkolnej.
Udział w programie MegaMisja to:
• dostęp do ciekawych scenariuszy zajęć, filmów animowanych oraz merytorycznych,
• współtworzenie społeczności nauczycieli i wychowawców świetlic w całej Polsce,
• certyfikat uczestnictwa,
• zdobywanie nagród, które wzbogacą wyposażenie placówki (tablety, gry, książki i materiały plastyczne),
• kreatywne zajęcia edukacja dla dzieci wykorzystujące nowe technologie.
Mamy nadzieję, że udział w MegaMisji będzie dla dzieci ciekawym doświadczeniem i przygodą, a dla nauczycieli świetlicy – powód do dumy.
M.Gawlik, K.Banaś