Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

puchatek

Dnia 18 stycznia 1882 roku urodził się pisarz Alan Aleksander Milne. Rocznica urodzin autora misia stała się okazją do ustanowienia 18 stycznia Międzynarodowym Dniem Kubusia Puchatka. Z tej okazji w świetlicy szkolnej zrealizowaliśmy cykl zajęć. Wykonaliśmy maski Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Świetliki kolorowały portrety najsympatyczniejszego misia, którymi ozdobiliśmy świetlicę. Każdy kto chciał mógł zrobić sobie zdjęcie w fotobudce, a podążając śladami Puchatka rozwiązywać zagadki i pogimnastykować się. Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka był doskonałą okazją do przypomnienia świetlikom o tym niezwykłym bohaterze i przypomnienie o ponadczasowych cytatach.
M.Gawlik, J.Miś