Dzień otwarty świetlicy szkolnej

3 marca w naszej szkole odbył się Dzien Otwarty. W tym dniu 6-latkowie wraz ze swoimi rodzicami zagościli w naszej szkole. Świetlica również włączyła się w tą uroczystość.Na początku odbyła sę część artystyczna, w czasie której świetlicowy zespół „Gwiazdeczki „zaprezentował swoje taneczne umiejętności tańcząc w barwnych strojach gorącą sambę . Po występach dzieci wraz z rodzicami mogły zwiedzać sale świetlicowe Krainę Kubusia Puchatka. Przy wejściu witały przyszłych uczniów postaci w z bajki - Kubuś Puchatek i Tygrysek. Szczególną uwagę zwracał „Stumilowy las”, a także spiżarnia Kubusia Puchatka zaopatrzona w soczki, miód,jabłka i kolorowe galaretki. Dzieci bardzo chętnie korzystały z kubusiowej spiżarni. Na pożegnanie dzieci zabierały przygotowane wcześniej kolorowanki.

Dzień otwarty świetlicy szkolnej. Galeria

J.Miś