^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Blogi klas 1-3

Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Doradztwo zawodowe

Opieka stomatologiczna

Innowacje pedagogiczne

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2021/2022 w oddziałach przedszkolnych

przedszkolekoneicroku22 czerwca 2022r. Odkrywcy Świata i Tropiciele Przyrody wzięli udział w uroczystościach zakończenia roku przedszkolnego, a "Starszaki" z łezką w oku pożegnały przedszkole. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki, którymi podziękowały wszystkim wychowawcom za opiekę, wychowanie i przygotowanie do podjęcia nauki w szkole. Rodzice, którzy w szczególny sposób wspierali placówkę w realizacji zamierzeń i celów otrzymali podziękowania w formie dyplomów. Dzieci odchodzące do szkoły otrzymały upominki zakupione przez Radę Rodziców. Wszystkim Przedszkolakom życzymy bezpiecznych, wakacyjnych przygód, a Dzieciom rozpoczynającym szkolny etap edukacji życzymy sukcesów w nauce i wspaniałych wspomnień z pobytu w Oddziale Przedszkolnym. Powodzenia!

Galeria

Dzień świetlika

dzienswietlika23 czerwca w naszej świetlicy zostały wręczone dyplomy i nagrody wzorowym świetlikiem za aktywny udział w zajęciach świetlicowych. To już taka nasza „mała tradycja” , że nagrody otrzymują uczniowie klas trzecich za trzyletnią współpracę. W tym roku byli to: Lena Loraj, Oliwia Januś, Patrycja Kądzielowa, Zofia Rogóz, Małgorzata Garncarz, Zofia Żelazny, Katarzyna Piasecka z klasy III a, Julia Wierzbicka, Aleksandra Gała z klasy III c, Sylwia Wąż z klasy III d. Uroczystego wręczenia nagród dokonała dyrektor szkoły p. Anna Fido wraz z kierownikiem świetlicy p. Małgorzatą Gawlik. Serdecznie gratulujemy!

Galeria

M.Gawlik

Bezpieczny rowerzysta

rowerzystaUczniowie czwartych klas, którzy pozytywnie zdali egzamin na kartę rowerową, mogą pochwalić się posiadaniem nowego dokumentu. Uroczyste wręczenie kart rowerowych miało miejsce tuż przed wakacjami. Życzymy im, aby bezpiecznie rowerem dojechali do celu.

Galeria

M.Gawlik

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.