Ahoj przygodo! Czyli kreatywne wakacje w dąbrowskiej dwójce- półkolonia turnus II

Kreatywne wakacje w centrum naszego miasta! Czy spędzenie wakacji w mieście może być świetną przygodą i dodatkowo rozwijać twórcze myślenie? Oczywiście, że tak – to wszystko znajduje się pod dachem SP2 w DT.

W dniu dzisiejszym wystartowaliśmy z drugim turnusem półkolonii.

Dwudziestu śmiałków zmierzyło się z tematyką dnia pierwszego. Rozpoczęliśmy tradycyjnie od przypomnienia zasad panujących podczas naszych spotkań. Propozycji było mnóstwo….
i wszystkie trafione w dziesiątkę!

Kolejnym punktem było mega pyszne śniadanie. Porządniepożywieni udaliśmy się na zajęcia z
j.
angielskiego. Po skończonych zajęciach rozpoczęły się warsztaty plastyczne. Nasze prace można podziwiać w galerii. Grafik mieliśmy tak napięty, że nawet nie zauważyliśmy gości z sanepidu i policji. Panie wraz z policjantem przypomniały dzieciom o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacji. Dąbrowskie Bystrzaki bez trudu odpowiadały na pytania dotyczące najważniejszych zasad bezpieczeństwa. Po obiedzie przyszedł czas na relaks. Oglądaliśmy Muminki na Riwierze - tak oto nastał czas podwieczorku. Posileni, niestrudzeni postanowiliśmy stworzyć masę solną. Mąka, sól i woda były wszędzie…:)

Na koniec udaliśmy się na salę gimnastyczną. To nasze magiczne miejsce….miejsce gier sportowych, rywalizacji i świetnej zabawy.

A już jutro...

J.Wajda, A.Krawczyk