Misja oddziału przedszkolnego

do misji

Nasze oddziały  przedszkolne są otwarte na potrzeby dzieci i rodziców, starając się być innowacyjni i przyjaźni, gdzie dzieci czują się bezpieczne, akceptowane i szczęśliwe. Program rozwoju oddziałów przedszkolnych ukierunkowany jest na dziecko, jego możliwości i zainteresowania. Rodzice są współautorami życia oddziałów przedszkolnych, wspierają organizacyjnie i materialnie, uczestniczą w procesie wychowawczym dzieci. W naszych oddziałach przedszkolnych wyrównujemy szanse edukacyjne dzieci, przygotowujemy do podjęcia nauki w szkole, nastawiamy na osiągnięcie sukcesu na miarę swoich możliwości, dostrzegając postęp. Nad rozwojem dzieci czuwa wykwalifikowana i kompetentna kadra pedagogiczna, rozumiejąca dzieci i ich potrzeby. Dzieci rozwijają swoje zdolności, zainteresowania, działają metodami aktywnymi.