Powitanie Jesieni

powitaniejesieniW naszym Oddziale Przedszkolnym sezon jesienny uważamy za otwarty. Dziś powitaliśmy nową porę roku, która będzie panować przez najbliższe miesiące. W Kącikach Przyrody pojawiły się dary jesieni: kolorowe liście, kasztany, żołędzie, wrzosy, dynie. Zajęcia nawiązywały do tematyki jesiennej. Były piosenki, wiersze, zabawy. Dzieci miały okazję wykazać się wiedzą na temat nowej poru roku poprzez rozwiązywanie zagadek. Z wielkim zaangażowaniem tworzyły również kolorowe jesienne prace plastyczne. Dzień ten był wprowadzeniem do tematyki związanej z jesienią. Przedszkolaki będą poszerzać swoją wiedzę, obserwować zmiany jakie przyniesie nam nowa pora roku podczas kolejnych zajęć, spacerów i wycieczek.