^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Doradztwo zawodowe

Opieka stomatologiczna

Innowacje pedagogiczne

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Zastępstwa

Zastępstwa w dn. 18.10.2021 r. (poniedziałek)

Wycieczka klas siódmych do Chęcin odwołana.

O godz. 13.00 w sali G rozpocznie się Małopolski Konkurs Geograficzny,  odpowiedzialni: 

p. Konrad Wajda, p. Sławomir Bator.

Pani Katarzyna Wójcik

2l – 4a p. Danuta Pikul 

3l – 5c p.  Danuta Pikul 

4l – 5a p.  Kamil Banaś

      3l – 5a p. Diana Dyda 

Pani Lucyna Furga

1l – 7b p. Anita Nowak – doradztwo zawodowe 

2l – ZŚK w 3d – zajęcia z klasą

3l – 3c p. Renata Klimek, 3c kończy po 4l

4l – 3a kończy po 3l

5l – 3b kończy po 4l

Dyżur za:

p. Lucynę Furga – p. Małgorzata Panek – Sojka 

Zastępstwa w dn. 19.10.2021 r. (wtorek)

W dniu dzisiejszym w klasach I i oddziałach przedszkolnych na sali gimnastycznej będą przeprowadzone zajęcia pt. „Mój przyjaciel Robot” oraz będą robione zdjęcia. /Zakup nieobowiązkowy/. Wg harmonogramu:

godz. 9.00 oddziały przedszkolne

godz. 9.50 klasy I.

Klasa 7b wyjeżdża na wycieczkę szkolna do Ojcowa. Opiekę nad uczniami sprawują: p. Dorota Wielgus, p. Katarzyna Liro.

O godz. 13.00 w sali J1 rozpocznie się Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego, odpowiedzialni: p. Wioletta Koszek, p. Danuta Pikul.

O godz. 13.00 w sali M1 rozpocznie się „Multitest z matematyki”. Odpowiedzialna p. Bożena Soja.

Pani Dorota Wielgus 

1l – 7e p. Justyna Bieś

2l – 5a p. Marta Smolicha, 5a rozpoczyna o 8.55

       2l – ZŚK w 7c przeniesiona na 4l

3l – 7b wycieczka

Pani Katarzyna Liro 

1l – NW zajęcia w klasie

2l – NW zajęcia w klasie

4l – NW zajęcia w klasie

6l – NW zajęcia w klasie

zajęcia wyrównawcze odwołane

Pani Wioletta Koszek 

6l – 8d chł. p. Klara Wąż

Pani Bożena Soja 

7l – 8c kończy po 6l

Pani 

2l – 5b p. Justyna Bieś

3l – ZŚK w 4b – zajęcia z klasą

4l – 8a p. Danuta Kłos – Kufel 

     ZŚK w 8c przeniesiona na 5l

5l – 5a p. Diana Dyda 

Pani Lucyna Furga 

1l – 3b p. Teresa Giza, 3b kończy po 3l

3l – 3d p. Anna Krawczyk 

4l – 3a p. Wioletta Zych

5l – 7a chł. p. Aleksandra Świerczek

Pani Beata Chmielewska 

1l – 6a dz. rozpoczynają o 9.50

2l - 6a dz. rozpoczynają o 9.50

5l – 4bc dz. kończą po 4l

6l – 8ab dz. kończą po 5l

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.