^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Doradztwo zawodowe

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Biała szkoła-ruszamy!

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 będą mieli możliwość uczestniczenia w cyklu wyjazdów na narty do Poronina, gdzie pod okiem instruktorów i nauczycieli będą mieli możliwość nauczenia się oraz doskonalenia techniki jazdy na nartach. Pragniemy gorąco wszystkich zachęcić do udziału w „Białej Szkole”.

Szczegóły:

W zależności od potrzeb chcemy, aby każdy uczeń naszej szkoły miał możliwość wzięcia udziału w wyjazdach na narty. Wyjazdy będą miały charakter weekendowy (piątek, sobota, niedziela), począwszy od weekendu 24-26 listopad, przez kilka kolejnych. W ramach Białej Szkoły będzie również możliwość wyjazdu na dwa turnusy
4-dniowe, które będą miały miejsce w dniach 4-10.02.2018 r.

Najbliższe terminy to:

24-26 listopad, 1-3 grudzień, 8-10 grudzień

Warto wspomnieć, że uczniowie nie muszą posiadać żadnych umiejętności w zakresie narciarstwa oraz posiadać własnego sprzętu. Szkoła zapewnia zarówno instruktorów jak i sprzęt narciarski (narty, buty, kije, kask).

Oprócz uroków białego szaleństwa uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość na miejscu uczestniczyć w zabawach tanecznych oraz korzystać z bogatej biblioteczki gier planszowych.

Całkowity koszt wyjazdu weekendowego to 390 zł. Cena zawiera:

·         Ubezpieczenie NW

·         Transport

·         Zakwaterowanie

·         Wyżywienie (2 posiłki, śniadanie i obiadokolację)

·         Instruktorów

·         Sprzęt Narciarski

·         Karnety zjazdowe

Aby zapewnić wszystkim chętnym uczniom możliwość wyjazdu przygotowane zostało kilka terminów wyjazdów weekendowych. Na weekend 24-26 listopad zapraszamy wszystkich uczniów klas 3 i 4 SP. Klasy 5-7 pojadą w kolejnych terminach weekendowych. Jeżeli nie będzie wystarczającej liczby chętnych na pierwszy weekend uruchomimy zapisy również w klasach starszych tak, aby zebrać odpowiednią grupę (32 osoby).Liczy się kolejność zgłoszenia dziecka na wyjazd.Zastrzegamy sobie również prawo do przesunięcia terminu wyjazdu na kolejny termin tylko i wyłącznie ze względu na złe warunki atmosferyczne.

Serdecznie zapraszamy do udziału.
Zapisy u wychowawców lub bezpośrednio u organizatora.

Organizator:

Wajda Konrad – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
w Dąbrowie Tarnowskiej

tel. 535 125 353

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.