^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Doradztwo zawodowe

Opieka stomatologiczna

Innowacje pedagogiczne

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Ostatni dzień Białej szkoły dla 8 klas

Wszystko co dobre szybko się kończy (Dzisiaj nasi uczniowie ostatni dzień korzystali z uroków białego szaleństwa w ramach Białej Szkoły. Pogoda nas rozpieszczała, że aż żal było wyjeżdżać.

Galeria

K.Wajda, A.Nowak, L.Furga

BIAŁA SZKOŁA WITA

Od wczoraj uczniowie naszej szkoły uczestniczą w intensywnych zajęciach narciarskich na stoku w Suchym k. Zakopanego. Dotarły bo nas informacje, że cała grupa osób początkujących licząca 20 osób, potrafi już samodzielnie zjeżdżać na nartach.
Z narciarskim pozdrowieniem opiekunowie i instruktorzy.

 

Galeria

Galeria2

Filmik1

Wyjście do Aquaparku

Filmik2

Filmik3

K.Wajda, A.Nowak, L.Furga

Drodzy Rodzice!

Ze względów bezpieczeństwa i na panujące w górach kiepskie warunki atmosferyczne, jesteśmy zmuszeni przełożyć termin wyjazdu na Białą Szkołę klas V, który miał się odbyć 7.12.2019 r.

Chcemy aby dzieci w pełni mogły wykorzystać atrakcje dla Nich przygotowane na miejscu.

‼️Nowy termin wyjazdu 5.03.2020 r.

Biała szkoła- informacje

Z racji tego, że zima zbliża się nieubłaganie, podajemy już informacje ostatecznych terminów wyjazdu uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz … (jak się okazało, nasi kochani Absolwenci których zawsze mamy w sercu i o nich pamiętamy❤️wyrazili bardzo dużą chęć ponownego wyjazdu na narty :) Nasza szkoła wychodzi naprzeciw temu pomysłowi i jest jak najbardziej na TAK ;) Absolwenci będą mieli taką możliwość

Pierwszy inauguracyjny wyjazd na narty w ramach Białej Szkoły

W dniach 14-16 grudnia 2017 odbył się pierwszy inauguracyjny wyjazd na narty w ramach Białej Szkoły, organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.
Uczestnicy pod okiem instruktorów uczyli się jeździć na nartach oraz doskonalili swoje umiejętności. Bardzo nas cieszy również fakt, że uczestnicy, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z nartami, po trzech dniach byli w stanie samodzielnie zjeżdżać ze stoku ! :) Oczywiście nie zabrakło również dobrej zabawy i śmiechu. Cały wyjazd przebiegał w świetnej atmosferze, za co serdecznie dziękujemy naszej wspaniałej młodzieży szkolnej oraz opiekunom.
Zapraszamy na kolejny wyjazd tuż po nowym roku.

Galeria

 

 K.Wajda

Biała szkoła-ruszamy!

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 będą mieli możliwość uczestniczenia w cyklu wyjazdów na narty do Poronina, gdzie pod okiem instruktorów i nauczycieli będą mieli możliwość nauczenia się oraz doskonalenia techniki jazdy na nartach. Pragniemy gorąco wszystkich zachęcić do udziału w „Białej Szkole”.

Szczegóły:

W zależności od potrzeb chcemy, aby każdy uczeń naszej szkoły miał możliwość wzięcia udziału w wyjazdach na narty. Wyjazdy będą miały charakter weekendowy (piątek, sobota, niedziela), począwszy od weekendu 24-26 listopad, przez kilka kolejnych. W ramach Białej Szkoły będzie również możliwość wyjazdu na dwa turnusy
4-dniowe, które będą miały miejsce w dniach 4-10.02.2018 r.

Najbliższe terminy to:

24-26 listopad, 1-3 grudzień, 8-10 grudzień

Warto wspomnieć, że uczniowie nie muszą posiadać żadnych umiejętności w zakresie narciarstwa oraz posiadać własnego sprzętu. Szkoła zapewnia zarówno instruktorów jak i sprzęt narciarski (narty, buty, kije, kask).

Oprócz uroków białego szaleństwa uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość na miejscu uczestniczyć w zabawach tanecznych oraz korzystać z bogatej biblioteczki gier planszowych.

Całkowity koszt wyjazdu weekendowego to 390 zł. Cena zawiera:

·         Ubezpieczenie NW

·         Transport

·         Zakwaterowanie

·         Wyżywienie (2 posiłki, śniadanie i obiadokolację)

·         Instruktorów

·         Sprzęt Narciarski

·         Karnety zjazdowe

Aby zapewnić wszystkim chętnym uczniom możliwość wyjazdu przygotowane zostało kilka terminów wyjazdów weekendowych. Na weekend 24-26 listopad zapraszamy wszystkich uczniów klas 3 i 4 SP. Klasy 5-7 pojadą w kolejnych terminach weekendowych. Jeżeli nie będzie wystarczającej liczby chętnych na pierwszy weekend uruchomimy zapisy również w klasach starszych tak, aby zebrać odpowiednią grupę (32 osoby).Liczy się kolejność zgłoszenia dziecka na wyjazd.Zastrzegamy sobie również prawo do przesunięcia terminu wyjazdu na kolejny termin tylko i wyłącznie ze względu na złe warunki atmosferyczne.

Serdecznie zapraszamy do udziału.
Zapisy u wychowawców lub bezpośrednio u organizatora.

Organizator:

Wajda Konrad – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
w Dąbrowie Tarnowskiej

tel. 535 125 353

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.