Klub Dyskusyjny uczniów PSP nr 2

Z inicjatywy uczniów klas szóstych
i sympatyków biblioteki powstał Klub Dyskusyjny, w którym podczas przerw międzylekcyjnych można wyrazić poglądy na sprawy nurtujące współczesną młodzież.
W czasie spotkań uczniowie dyskutują na tematy związane m.in. z zainteresowaniami literackimi, historycznymi, społecznymi. Nie brakuje też nawiązań do aktualnych wydarzeń kulturalnych, obyczajowych, a nawet politycznych. W celach organizacyjnych grono założycieli klubu opracowało własny kodeks zachowania podczas dyskusji oraz obszerny harmonogram zawierający tematy kolejnych posiedzeń.
Do klubu może dołączyć każdy, kto chciałby w pożyteczny sposób spędzić przerwy międzylekcyjne, porozmawiać i nawiązać nowe znajomości.

D.Pikul, M.Pikul