^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Dziennik elektroniczny

ProgramujeMy tarnowski

Doradztwo zawodowe

Innowacje pedagogiczne

Ocenianie kształtujące

Stacja meteo

Prasa o PSP2

Biała szkoła

Blog matematyczny

ePUAP

Dołącz do nas

Bierzemy udział w:

Samorząd Uczniowski

 

SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Rok szkolny 2015/2016

Opiekunki: mgr Diana Dyda, mgr Ewa Kmieć

 

Przewodnicząca:

Maja Łoś – kl. 5A

 

Z-cy przewodniczącej:

Agata Partyńska – kl. 6B

Ernest Fido – kl. 5A

 

Skarbnik:

 Sylwester Warias – kl. 5A

 

Sekretarz:

Anna Korzec – kl. 5A

 

Poczet sztandarowy

 

I poczet

Martyna Baran – kl. 6A

Zuzanna Kozyra  – kl. 6A

Damian Kawa  – kl. 6B

 

II poczet

 Agata Forgiel – kl. 6A

Ewa Zielińska– kl. 6B

Michał Kłos - Kufel – kl. 6B

 

III poczet

Katarzyna Kmiecik– kl. 6A

Agata Partyńska – kl. 6B

Norbert Korzec – kl. 6A

 

 

Sekcja redakcyjna:

 

Przewodnicząca:

Magdalena Kozioł – kl. 5A

 

Z- ca przewodniczącej:

 Paulina Reczek – kl. 5A

 

Członkowie:

Iga Kądzielawa – kl. 3A

 

Oliwia Biedrońska – kl. 3A

 

Gabriela Basta – kl. 3A

 

Aleksandra Wąż – kl. 4A

 

Zuzanna Ostręga – kl. 4A

 

Oliwia Ciećko – kl. 4B

 

Anna Korzec – kl. 5A

 

Kamila Kubacka – kl. 5A

 

Karlonia Lech – kl. 5A

 

Magdalena Morelewska – kl. 5A

 

Martyna Światłowska – kl. 5A

Oliwia Wójcik – kl. 5A

Sekcja porządkowa:

 

Przewodniczący:

 Jakub Łabuz – kl. 6A

 

Z-ca przewodniczącego:

 Dawid Chrabąszcz – kl. 5A

 

Członkowie:

Wojciech Skrzyniarz – kl. 3A

 

Mikołaj Talanda – kl. 3A

 

Wojciech Jopek – kl. 3A

 

Jakub Podgórski – kl. 4B

 

Kacper Sosin – kl. 5A

 

Aleksander Mirek – kl. 6A

 

Konrad Łabuz – kl. 6A

 

Mateusz Chrabąszcz – kl. 6A

 

Jakub Szułakiewicz – kl. 6B

 

Michał Kłos – Kufel – kl. 6B

 

Sekcja artystyczno – kulturalna:

 

Przewodnicząca:

Laura Magiera – kl. 6A

 

Z-ca przewodniczącej:

 Julia Kądzielawa - kl. 4B

 

Członkowie:

Kamila Jedynak – kl. 3A

Gabriela Morawiec – kl. 3A

Gabriela Morawiec – kl. 4B

Paulina Reczek – kl. 5A

Martyna Baran – kl. 6A

Zuzanna Kozyra – kl. 6A

Aleksandra Idzik – kl. 6A

Paulina Waśniowska – kl. 6A

Agata Forgiel – kl. 6A

Patrycja Niedźwiecka – kl. 6A

 

 

SKŁAD SAMORZĄDU Z LAT POPRZEDNICH – czytaj więcej

 

Decyzją Rady Pedagogicznej dnia 20 czerwca 2013 roku został wybrany skład pocztu sztandarowego na rok szkolny 2013/2014: I poczet – Tomasz Morelewski, Jagoda Bartula, Natalia Burzec,  II poczet – Jakub Jarzwiec, Karolina Topór, Aleksandra Guzik, III poczet – Jakub Jaworski, Gabriela Sajdak, Aleksandra Sołtys.

 

Decyzją Rady Pedagogicznej dnia 22 czerwca 2012 roku został wybrany skład pocztu sztandarowego na rok szkolny 2012/2013: I poczet – Karolina Morawiec, Wiktoria Szkotak, Marcin Juzba, II poczet – Wiktoria Grzech, Maria Miś, Łukasz Forgiel, III poczet – Małgorzata Kupiec, Stefania Mirek, Jakub Kulka.

 

Decyzją Rady Pedagogicznej dnia 14 czerwca 2011 roku został wybrany skład pocztu sztandarowego na rok szkolny 2011/2012:  I poczet – Marcin Kawa, Patrycja Chwałek, Ewa Drąg, II poczet – Wojciech Kolarczyk, Martyna Kupiec, Aleksandra Wąsik, III poczet – Bartosz Czupryna. Aleksandra Houda, Daria Pasternak.

 

Decyzją Rady Pedagogicznej dnia 17 czerwca 2010 roku został wybrany nowy skład pocztu sztandarowego: I poczet - Agnieszka Kijak, Łukasz Nowak,   Magdalena Marszałek, II poczet - Justyna Miś, Michał Golemo, Aleksandra Kuta.

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.