III edycja szkolnego konkursu recytatorskiego "B jak bezpieczeństwo" – promowanie bezpieczeństwa przez poezję

bbezpieczenstwo

Świetlica szkolna zorganizowała III edycję szkolnego konkursu recytatorskiego „B jak bezpieczeństwo"” który miał na celu promowanie bezpieczeństwo w codziennym życiu. Poprzez piękną recytację wierszy, uczniowie mogli zwrócić uwagę na to, jak ważne jest dbanie o siebie i innych. Bezpieczeństwo to nie tylko zasady, ale również postawy, które warto kształtować już od najmłodszych lat, a poezja jest doskonałym sposobem na przekazanie tych wartości. Zwycięzców wyłoniło jury w składzie: Pani Małgorzata Gawlik i Pani Lucyna Furga-Malec.
Z radością ogłaszamy zwycięzców konkursu:
• I miejsce: Klara Bociek z klasy 3b
• II miejsce: Zuzanna Minorczyk z klasy 2b
• III miejsce Justyna Możdzierz z klasy 1c
Nagrody wręczyła Pani Dyrektor Anna Fido, która serdecznie podziękowała uczestnikom za zaangażowanie w promocję bezpieczeństwa.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do dalszego dbania o swoje bezpieczeństwo na co dzień!
Małgorzata Gawlik, Renata Klimek