Świetliki biorą udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym!

zzyciapszczol

Świetliki, grupa młodych entuzjastów zainteresowanych naturą i ekologią, wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Z życia pszczół”. Celem konkursu było zgłębienie środowiska życia i zwyczajów pszczół oraz zrozumienie współzależności pomiędzy ludźmi a tymi owadami. Zaproszenie do udziału w konkursie nadeszło ze świetlicy Szkoły Podstawowej nr 82 we Wrocławiu.
Na konkursie prace plastyczne wykonali:
Talar Luiza, uczennica klasy 2C,
Wiktor Pamuła, uczeń klasy 1A,
Zofia Zych, uczennica klasy 1A,
Maria Banaś, uczennica klasy 1C.
Każdy z twórców miał możliwość wyrażenia swojej wyobraźni i zrozumienia tematu konkursu poprzez własne spojrzenie na świat pszczół i ich relacje z ludźmi. Ich prace stanowiły nie tylko wyraz artystycznych talentów, lecz także głębsze zrozumienie ekosystemu i roli, jaką pełnią pszczoły w naszym życiu codziennym. Ich zaangażowanie zasługuje na najwyższe uznanie!