Odblaskowa Spartakiada

odblaskowaspartakiada

Zabawy z chustą animacyjną zawsze cieszyły się ogromną popularnością w naszej świetlicy, i nie inaczej było tym razem. Aby sprostać zainteresowaniom naszych świetlików, wprowadziliśmy cykl „Zabaw na 6”. Tym razem, tematem przewodnim była „Odblaskowa Spartakiada”, którą rozpoczęliśmy od emocjonującej gry „Odblaskowy berek”.
Zabawy z chustą animacyjną przyniosły naszym świetlikom wiele radości i uśmiechów. Każdy świetlik miał okazję znaleźć swoją ulubioną zabawę i aktywnie w niej uczestniczyć. Dzięki temu każdy dzień był pełen uśmiechów i pozytywnej energii.
Nie tylko bawiliśmy się świetnie, ale również podejmowaliśmy działania mające na celu promowanie bezpiecznych zachowań na drodze. Odblaski są niezwykle istotne, dlatego staramy się uczyć naszych świetlików, że powinny towarzyszyć im na co dzień. Dzięki takim inicjatywom uczymy dzieci odpowiedzialności i troski o swoje bezpieczeństwo.
W naszej świetlicy zawsze stawiamy na edukację poprzez zabawę, tworząc niezapomniane wspomnienia i ucząc wartościowych umiejętności. Odblaskowa Spartakiada była doskonałą okazją do tego, by połączyć przyjemność zabawy z ważnym przesłaniem bezpieczeństwa na drodze.
Nauczyciele świetlicy