Świetlica Szkolna zakończyła akcję „Odblaskowy Dzień Kropki”

odblaskswietlica23

Mamy ogromną przyjemność ogłosić zakończenie naszej wyjątkowej akcji, która odbyła się pod hasłem „Odblaskowy Dzień Kropki”. To było niezwykłe wydarzenie, które połączyło naszą społeczność szkolną i przypomniało nam, jak ważne jest noszenie odblasków oraz dbanie o nasze bezpieczeństwo na drodze. W trakcie tej niezwykłej zabawy mieliście okazję przeliczyć kropki znajdujące się na specjalnej planszy, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Wasz odblaskowy przyjaciel, Feluś, czuwał nad całą akcją, a skrzyneczkę na policzone kropki wypełnialiście Waszą energią i zaangażowaniem, podając swoje imię, nazwisko oraz klasę. Nadszedł czas ogłosić zwycięzców, którzy zostali wyłonieni spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dokładność i zaangażowanie w przeliczanie kropek, co sprawiło, że szansa na wygraną była jeszcze większa! A teraz, bez dalszego wstępu, oto nasi zwycięzcy:
1. Aleksandra Borek z klasy III a
2. Gabriela Borek klasa III a
Galeria3. Aleksandra Kogut klasa I a
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Wasz wysiłek został doceniony. Feluś osobiście odwiedził zwycięzców , którzy wybrali sami nagrodę. Chcielibyśmy także podkreślić, że noszenie odblasków to niezwykle istotny element naszego bezpieczeństwa, szczególnie teraz, gdy dni stają się krótsze. Dlatego zachęcamy Was do kontynuowania nawyku noszenia odblasków i dbania o swoje bezpieczeństwo na drodze. Wasze zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze! Dziękujemy wszystkim za udział w akcji „Odblaskowy Dzień Kropki” i za wspaniałą wspólną zabawę. Bądźcie odblaskowi i pamiętajcie, że Wasze bezpieczeństwo na drodze jest priorytetem! Z odblaskowymi pozdrowieniami.
Nauczyciele świetlicy