Kreatywne budowanie wież i piramid z plastikowych klocków

budowanie wiez

Dzisiejsze zajęcia w świetlicy były pełne kreatywności i współpracy. Świetliki z entuzjazmem wzięli udział w budowaniu wież i piramid z plastikowych klocków. Podczas tego zadania dzieci wykazały się cierpliwością, precyzją i umiejętnością współpracy a wysokie konstrukcje wymagały od naszej grupy świetlików skupienia. Dzieci chętnie dodawały do swoich budowli własne zabawki i maskotki, aby uatrakcyjnić efekt końcowy. To sprawiło, że każda konstrukcja miała unikalny charakter i odrębne historie, co jeszcze bardziej ich cieszyło.
Mimo niepogody, świetliki fantastycznie wykorzystały czas spędzony w świetlicy. Widać było, że doceniają możliwość rozwijania swojej kreatywności i umiejętności manualnych.
J. Wróbel, M. Gawlik