PORCJA POZYTYWNEJ ENERGII.

Świetliki pod opieką wychowawczyni  Małgorzaty Gawlik wzięły udział w programie edukacyjnym  "Porcja pozytywnej energii". Głównym celem programu była trwała zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez naukę wyboru pożywienia pełnego energii pochodzącej z naturalnych źródeł oraz propagowanie zdrowego stylu życia.  Świetliki  uczestniczyły  w kilku specjalnych, tematycznych zajęciach. w trakcie zajęć przygotowywały  plakaty promujące zdrowy styl życia, rozwiązywały quizy i testy, uczyły się prawidłowego odczytywania informacji na opakowaniach i etykietach produktów oraz ćwiczyły zgodne z zasadami segregowanie śmieci.

M.Gawlik