Dzień Pluszowego Misia (2)

Co roku 25. listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Nie jest to przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Z tej okazji świetlica szkolna przygotowała dla dzieci moc atrakcji. Wykonane zostały napisy i gazetka oraz ciesząca się dużym powodzeniem fotobudka. Świetliki wykonywały różne prace plastyczne: kolorowanki, kodowanie, rysowanie z zamkniętymi oczami misiów, misiowe zakładki do książek. Nie zabrakło również zajęć ruchowych i muzycznych. Dzieci nauczyły się piosenki z pokazywaniem, na sali gimnastycznej odbyły się zabawy ruchowe z akompaniamentem na żywo oraz chustą animacyjną. Do zabawy włączeni zostali wszyscy uczniowie klas 1-3 – na przerwach Kubuś Puchatek wraz z Tygryskiem przeprowadzali krzyżówkowy konkurs. Spośród prawidłowych rozwiązań wylosowano 3 nagrody, które wręczono zwycięzcom.

Nauczyciele świetlicy szkolnej