Świetliki pożegnały rok szkolny

20 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku świetlicy szkolnej. Na początku odbył się szkolny konkurs piosenki Karaoke dla klas II i III. W konkursie brało udział 10 uczestników: Zuzanna Idzik z kl.III e zaśpiewała piosenkę z repertuaru zespołu Feel „Pokaż na co cię stać”, Joanna Cygan z kl.II e
z piosenką „Przez twe oczy zielone” zespołu Akcent, Daria Stefańczyk z kl.II a zaśpiewała piosenkę Sylwii Grzeszczak „Tamta dziewczyna”,Martyna Bogacz z kl.III b wystąpiła z piosenką” Tak bardzo się starałem” Czerwonych Gitar, .Piosenkę „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend zaśpiewała Joanna Skrzek z kl. II d. Martyna Mrówka z kl .III d wykonała piosenkę Maryli Rodowicz”Małgośka”, a Jasleen Wiatr z kl.II c zaśpiewała „Takie ładne oczy” - Czerwonych Gitar. Emilia Wałaszek z kl. II b zaśpiewała Piosenkę „Czy ten pan i pani” Ani Wyszkoni. Jako ostatnia wystąpiła Karolina Ostręga z kl. III a w piosence „Szła dzieweczka do laseczka”.Dodatkowo pisenkę zespołu Enej” Kamień z napisem love zaśpiewała Ada Kopała z kl. II c .Jury w składzie: P. Dyrektor Anna Fido, p. Małgorzata Gawlik, ks. Rafał Ciecieręga, oraz p. Kamil Banaś po obejrzeniu występów ustaliło werdykt :
I miejsce otrzymała Zuzanna Idzik,
II miejsce -Daria Stefańczyk
III miejsce- Emilia Wałaszek.
Wyróżnienie otrzymała Joanna Skrzek.
Zwycięzcom wręczono dyplomy i nagrody a na zakończenie wszyscy zaśpiewali znane i popularne piosenki .
W drugiej części uroczystości p. Dyrektor wraz z nauczycielami wręczyła nagrody książkowe najbardziej aktywnym świetlikom z klas III, a dyplomy uczniom klas I i II. Na zakończenie serdecznie podziękowała nauczycielom świetlicy za serdeczną i owocną pracę.

J.Miś, M.Gawlik, K.Banaś