Zielona szkoła Kudowa Zdrój dzień piąty, turnus drugi

Ostatniego dnia Zielonej szkoły gotowi do powrotu postanowiliśmy zwiedzić Część górną twierdzy Kłodzko. Dzisiejszy dzień to jednak nie tylko fakty historyczne, to wejście do historii. Pani przewodnik opowiedziała nam m.in. jak wyglądało życia żołnierzy w armii pruskiej, zaprezentowała jedną z armat, oprowadziła po kazamatach
i bastionach. Z górujących nad miastem bastionów zobaczyliśmy zarówno Kłodzko jak i najwyższe szczyty pasm górskich otaczających ziemię kłodzką - Turystyczne Hrabstwo Sudetów.

Z uśmiechem na twarzy przed godziną 20:00 wróciliśmy do naszych kochanych Rodziców.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Do zobaczenia za rok na Zielonej Szkole :)

T. Łabędź, J.Bieś, T.Giza, J.Wajda