Szkoła na słodko – kiermasz przedświąteczny SKK „Gotuj z pasją”

23 listopada w naszej szkole odbył się przedświąteczny kiermasz zorganizowany przez Szkolne Koło Kulinarne „Gotuj z pasją”. Młodzi kucharze oraz nasze kochane kuchareczki przygotowali pyszne domowe wypieki. Ciasto sprzedawane było w paczuszkach, a wybierać było w czym. Było pysznie! Na kiermasz zostały przygotowane kartki świąteczne przez klasy IV – VI oraz opakowania na prezenciki przez świetlicę szkolną.

Przeprowadzeniem akcji zajęło się kółko kulinarne pod opieką p M. Gawlik, T. Giza i p. M. Smolicha. Zgodnie z oczekiwaniami nie zabrakło chętnych na te domowe smakołyki. Akcja cieszyła się dużą popularnością wśród rodziców uczniów, ale też i nauczycieli. Najważniejszy jednak był cel! SKK zdecydowało, że pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczone zostaną na zakup czapek kucharskich, bo fartuszki już mamy sponsorowane przez p. Dyrektor Annę Fido. Pozostałe zebrane środki zostaną przeznaczone na działalność statutową szkoły. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy chętnie kupowali.

Sprzedaż kiermaszową prowadziły: Gabriela Basta z klasy IV a. Julia Nowak, Paulina Machaj, Emilia Łabno z klasy V a oraz Katarzyna Garstka, Julia Wałaszek z klasy VI b.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek inny sposób włączyli się w akcję.

Organizatorzy: M. Gawlik, T. Giza, M. Smolicha, M. Wódka.