"KARTKA Z KSIĄŻKI KUCHARSKIEJ " - rodzinny konkurs plastyczny

SKK "Gotuj z pasją" zaprasza uczniów i rodziców do rodzinnego konkursu plastycznego " KARTKA Z KSIĄŻKI KUCHARSKIEJ". Zapewne każdy z Was ma ulubione przepisy, wybrane spośród tysięcy dostępnych w różnych wariacjach. Być może głęboko w szufladach trzymacie stare przepiśniki, które należały do waszych przodków. Chcemy Was zachęcić, abyście sięgnęli do tych skarbów i wykonali prace plastyczne. Technika wykonania jest dowolna w formacie A-4, a praca powinna zawierać dokładny przepis i opis wykonania ulubionej potraw . Wybrane kartki umieszczone zostaną w wielkiej książce kucharskiej , z której będziemy korzystać na spotkaniach kulinarnych.
Tę ciekawą i jedyną w swoim rodzaju księgę chcemy stworzyć z Wami drodzy uczniowie i rodzice. Wpisujcie na kartkach nie tylko kulinarne receptury, lecz także porady, wspomnienia i wrażenia, które towarzyszą wam przy ich realizacji. Wklejajcie zdjęcia, rysunki, związane z kuchnią i jedzeniem, wszystko po to, aby na widok takiej potrawy aż pociekła nam ślinka. Możliwości jest nieskończenie wiele! Wystarczy uruchomić wyobraźnię i kolejne kartki bardzo szybko zapełnią naszą książkę kucharską. Bedzie to wspaniały sposób na udokumentowanie kulinarnych wyczynów Was i Waszych dzieci.
Przygotowane kartki prosimy przynosić do PSP nr 2, do opiekuna kółka SKK, p. Małgorzaty Gawlik. Nie zapomnijcie się podpisać! Najpiękniejsze nagrodzimy. Przekazanie "kartki" na konkurs równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na jej publikację.

M. Gawlik