^Wróć na górę
  
  
  
Get Adobe Flash player

Fundusze Europejskie

Wychowanie do wartości

Ocenianie kształtujące

Dziennik elektroniczny

Opieka stomatologiczna

Innowacje pedagogiczne

Stacja meteo

Dołącz do nas

ePUAP

Bierzemy udział w:

Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/spdtplrewz/www/nowa_strona/images/stories/warszawa22019
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/warszawa22019

Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności nauczycieli
Szkoły Podstawowej nr 2
im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej

Lp. Nazwisko i imię Dzień i godzina
  1.  
Augustyńska Anna Wtorek 10:30-11:30
  1.  
Banaś Kamil Piątek 7:00-8:00
  1.  
Bator Sławomir Środa 7:00-8:00
  1.  
Bieś Justyna Czwartek 7:00-8:00
  1.  
Chmielewska Beata Piątek 7:00-8:00
  1.  
Chrabąszcz Dariusz Wtorek 7:00-8:00
  1.  
Ciombor Anna Piątek 7:00-8:00
  1.  
Czerwony Aleksandra Poniedziałek 16:30-17:00, wtorek 16:30-17:00
  1.  
Dyda Diana Poniedziałek 14:30-15:30
  1.  
Fido Anna Poniedziałek 13:40-14:40
  1.  
Furga Lucyna

Środa 12:30-13:00
(budynek Matejki 8)

Piątek 12:45-13:15
(budynek Zaręby 22)

  1.  
Gawlik Małgorzata Poniedziałek 14:30-15:30
  1.  
Giza Teresa               Czwartek 11:45-12:45
  1.  
Grabka Katarzyna Czwartek 14:30-15:30 (budynek Zaręby)
  1.  
Gubernat-Mikos Dorota Czwartek 13:40-14:40
  1.  
Klimek Renata Wtorek 11:30-12:30
  1.  
Kłos-Kufel Danuta Czwartek 13:40-14:40
  1.  
Kmieć Ewa Poniedziałek 14:30-15:30
  1.  
Koszek Wioletta Czwartek 7:00-8:00
  1.  
Krakowski Krzysztof Środa 7:00-8:00
  1.  
Krawczyk Anna

Wtorek 7:30-8:00,

czwartek 7:30-8:00

  1.  
Krok Małgorzata       Poniedziałek 12:30-13:30
  1.  
Kołodziej Beata Środa 13:40-14:40
  1.  
Kruczała Agnieszka Piątek 13:40-14:40
  1.  
Krzak Karolina

Środa 14:30-15:30

(co dwa tygodnie)

  1.  
ks. Marek Kęska Czwartek 7:30-8:00
  1.  
ks. Michał Franczak Piątek 10:45-11:45
  1.  
Liro Katarzyna Poniedziałek 11:30-12:30
  1.  
Łabędź Tomasz Czwartek 7:00-8:00
  1.  
Marciniak Elżbieta Poniedziałek 7:00-8:00
  1.  
Mikos Paweł Czwartek 7:00-8:00
  1.  
Nadolska Renata

Czwartek 12:45-13:15 (budynek Matejki 8)

Piątek 12:45-13:15

(budynek Zaręby 22)

  1.  
Nowak Anita Czwartek 14:30-15:30 (budynek Zaręby 22)
  1.  
Panek-Sojka Małgorzata Czwartek 11:45-12:45
  1.  
Pikul Bernadetta

Środa 7:30-8:00,

piątek 7:30-8:00

  1.  
Pikul Danuta Poniedziałek 7:00-8:00
  1.  
Pikul Katarzyna Poniedziałek 12:45-13:45
  1.  
Pikul Marzanna Środa 14:00-15:00
  1.  
Piotrowska Anna Środa 15:15-16:15
  1.  
Pisarski Paweł             Poniedziałek 14:45-15:45
  1.  
Rzepka Marzena

Wtorek 12:30-13:30

(budynek Matejki 8)

  1.  
Smolicha Marta Wtorek 15:15-16:15
  1.  
Soja Andrzej Czwartek 15:15-16:15
  1.  
Soja Bożena Wtorek 13:30-14:30
  1.  
Soja Zbigniew Piątek 7:00-8:00
  1.  
Świątkowska - Wrona Renata Wtorek 15:30-16:30
  1.  
Świerczek Aleksandra

Wtorek 14:30-15:00

(budynek Zaręby 22)

Piątek 13:35-13:05

(budynek Matejki 8)

  1.  
Wajda Justyna

Poniedziałek 7:15-7:45 (budynek Matejki 8),

14:25-14:55

(budynek Zaręby 22)

  1.  
Wajda Konrad Środa 14:30-15:30
  1.  
Wąż Klara Poniedziałek 14:30-15:30
  1.  
Wątroba Ewelina Poniedziałek 7:00-8:00
  1.  
Wielgus Dorota Poniedziałek 14:30-15:30
  1.  
Więcek Ewa Środa 12:45-13:45
  1.  
Wódka Małgorzata Wtorek 13:40-14:40
  1.  
Wróbel Jadwiga Środa 14:30-15:30
  1.  
Wróbel Lucyna Wtorek 10:45-11:45
  1.  
Zych Wioletta Poniedziałek 13:40-14:40
Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Rights Reserved.