IX Międzyszkolny Konkurs Szkół im. Mikołaja Kopernika- galeria

Konkurs miał na celu wzajemnie poznanie się szkół noszących imię zacnego Polaka, wymianę doświadczeń, popularyzację wiedzy humanistycznej i przyrodniczej, doskonalenie umiejętności współpracy w zespole, kształtowanie umiejętności publicznego wypowiadania się i samoprezentacji. W czasie trwania konkursu uczniowie musieli wykazać się wiedzą o patronie szkoły, refleksem, sprawnością fizyczną oraz zdolnościami artystycznymi.

Inicjatorem i pomysłodawcą konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa w Mikołajowicach. W ubiegłym roku byliśmy gospodarzami i organizatorami zmagań kilku reprezentacji szkół z terenu województwa małopolskiego.

i bezpiecznych warunków podróży poprzez udostępnienie samochodu.

M.Pikul