Zmieniamy świat w Tarnowie

Przekazanie artykułów żywieniowych dla kotów odbyło się w niesamowicie radosnej atmosferze. Dzieci z ogromnym entuzjazmem przenosiły pudła z puszkami, a było ich sporo. Po przywitaniu się nadszedł czas na to, na co dzieci najbardziej czekały - a okazało się, że mieszkańcy kociego azylu również! Zabaw z kotkami, głaskania ich, cichych tajemniczych rozmów, mruczenia i uśmiechom nie było końca. Pan Krzysztof  Giemza opowiadał nam historię kotków, które na stałe zamieszkały w siedzibie fundacji, Justysia bez jednej łapki swoim spokojem i wyrafinowaniem skradła nasze serca, a Rudzik podchodząc do nas wręcz domagał się by go przytulić. Aż żal było wracać po 2 godzinach spędzonych w kocim towarzystwie. Odwiedziliśmy także chore kotki w Kocim Szpitaliku i byliśmy świadkami, gdy wolontariusze z Fundacji Zmieńmy Świat przekazywali 2 bezbronne, porzucone maleństwa, złapane gdzieś w miejscu, w którym pewnie nie przeżyłyby nocy. Naładowani pozytywną energią, po czasie spędzonym w tak znakomitym towarzystwie wróciliśmy uśmiechnięci od ucha do ucha, z zapewnieniem, że jeszcze odwiedzimy naszych kocich przyjaciół.

Z dnia 17 lutego w trakcie zbiórki z okazji Światowego Dnia Kota zebraliśmy i przekazaliśmy:

·         121 puszek dla kotów,

·         64 saszetki dla kotów,

·         10,5 kg suchej karmy dla kotów,

·         1 zabawka dla kota.

Ponadto w okresie od 1 grudnia 2015 r. do  10 lutego 2016 r. w ramach całorocznej zbiórki artykułów żywieniowych dla zwierząt zebraliśmy i przekazaliśmy:

·         33 puszki dla kotów

26 saszetek dla kotów