Pasowanie na świetlika

W uroczystości wzięli udział: pani Dyrektor Anna Fido, pani Wicedyrektor Małgorzata Wódka, wychowawcy świetlicy,  starsi uczniowie uczęszczający do  świetlicy z klas drugich i trzecich,  którzy pięknie recytowali wiersze mówiące o zaletach przebywania w świetlicy na  co dzień.

Aby dostać się do grona Świetlików, uczniowie  musieli wykazać się niezwykłą sprawnością i wiedzą. Przyszłe Świetliki zostały poddane kilku  próbom: próbie mądrości, uśmiechu, doskonałości itp.  Za poprawnie wykonane zadania nagradzane były gorącymi brawami, oraz drobnymi upominkami. Wszystkie dzieci doskonale przeszły test gotowości świetlicowej, po czym złożyły w obecności dyrekcji uroczyste ślubowanie. Na zakończenie uczniowie klas pierwszych zaśpiewali piosenkę " Zawsze razem".

Wszystkim nowo przyjętym ,,Świetlikom" życzymy wspaniałej zabawy w świetlicy szkolnej.

Uroczystość pasowania na Świetlika przygotowały i prowadziły pani Jadwiga Miś, pani Małgorzata Gawlik oraz pani Teresa Giza.