Zajęcia IIa

Zajęcia otwarte w klasie II a

11 stycznia 2016 roku, w godzinach popołudniowych w klasie II a odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, rodzeństwa oraz dziadków. W zajęciach wzięły również udział dyrektor szkoły p. Anna Fido i w-ce dyrektor p. Małgorzata Wódka. Spotkanie było połączone z wywiadówką, stąd pierwsza część poświęcona była podsumowaniu półrocza. Rodzice otrzymali oceny opisowe, a następnie obejrzeli prezentację dokumentującą udział dzieci w różnego rodzaju zajęciach edukacyjno-wychowawczych, zajęciach poza ,,ławą szkolną”, które rozwijają talenty i zainteresowania uczniów.

Był też czas na występy. W drugiej części rodzice oraz goście zostali zaproszeni do obejrzenia przedstawienia teatralnego ,, Ucieczka smoków” oraz popisów wokalno- tanecznych dzieci.

Czas upłynął w rodzinnej i miłej atmosferze. Zdjęcia oraz krótkie filmiki będą wspaniałą pamiątką z tej małej klasowej uroczystości.

R. Nadolska, wychowawca kl. II a