Planetarium

23 stycznia do naszej szkoły przybyło objezdne Planetarium. Podczas seansu prowadzący zabrali uczniów klas I-VI w niezwykłą podróż do najdalszych zakątków kosmosu. Pokazy dostarczyły niezapomnianych przeżyć i wzruszeń, pozwoliły rozbudzić zainteresowania, zaspokoić ciekawość, uzupełnić przerabiany materiał, a wszystko niewielkim kosztem, bez konieczności wychodzenia ze szkoły.

Planetarium jest nowoczesnym narzędziem edukacji, ułatwiającym zrozumienie otaczającego nas kosmosu. Zajęcia były zróżnicowane pod względem merytorycznym, dzięki temu były dostosowane są do poziomu poszczególnych klas.

To także niecodzienna i atrakcyjna forma rozrywki, która była ciekawym urozmaiceniem lekcji w dniu dzisiejszym.

J.Wójtowicz