Hu! Hu! Ha! Nasza zima nie jest zła!

Hej dzieciaki, hej uczniaki ubierajcie kurtki. Weźcie czapki, rękawiczki no i ciepłe butki. Hej dzieciaki, biały śnieżek pada. Chodźcie z nami na góreczkę będzie tam zabawa. Na sanki, na sanki ulepimy bałwanki.

Styczniowa aura pogodowa sprzyja spacerom i zabawom na śniegu, podczas których możemy podziwiać piękno naszej polskiej zimy. Uczniowie klasy 2e wraz z wychowawczynią p. Justyną Wójtowicz z wielką ochotą baraszkowali w śniegu, robiąc słynne aniołki, chodząc po śladach, rzucając się śnieżkami i zjeżdżając na „jabłuszkach”. Słońce, powiew miłego zimowego wiatru oraz niewielki mróz szczypiący delikatnie policzki pozwoliły nam poczuć atmosferę prawdziwej rześkiej zabawy. Radosne okrzyki tryskających humorem dzieci wskazywały na to, że wszyscy świetnie się bawili.

J.Wójtowicz

Hej dzieciaki, hej uczniaki ubierajcie kurtki.

Weźcie czapki, rękawiczki no i ciepłe butki.

Hej dzieciaki, biały śnieżek pada

Chodźcie z nami na góreczkę będzie tam zabawa.

Na sanki, na sanki ulepimy bałwanki.