Góra grosza zakończona sukcesem

Na przełomie miesiąca listopada i grudnia przeprowadzono na terenie naszej szkoły akcję „Góra Grosza”. Nasi uczniowie i oczywiście wspaniali wychowawcy nie zawiedli i bardzo zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy. Przygotowane pojemniki-słoiki „pękały w szwach”, szczególnie te przyniesione przez uczniów z klasy 2a i 4a. Wyniki konkursu:

I miejsce w kategorii klas 1-3 zajęła 2a.

I miejsce w kategorii klas 4-6 zajęła 4a.

Warto również podkreślić zaangażowanie klasy 1a oraz 3b. Zebrane grosze o łącznej wadze 105,5 kg zostaną przesłane na adres siedziby organizatora akcji –  Towarzystwa Nasz Dom.
Tak prezentują się wyniki przeprowadzonej tegorocznej zbiórki.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji bardzo serdecznie dziękujemy, a dla zwycięzców przygotowaliśmy mały upominek, który zostanie oficjalnie wręczony podczas najbliższego apelu porządkowego.

B.Trzpit, M.Gawlik, M.Kmieć, J.Wójtowicz