Szlachetna Paczka

9 grudnia zakończyliśmy kolejną edycję akcji  Szlachetna Paczka. W tym roku odbiorcą darów była wielodzietna rodzina z Powiatu Dąbrowskiego. Udało nam się zebrać 12 paczek, dzięki dobroczynności uczniów, ich rodziców, oraz Dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły. Zebraliśmy artykuły spożywcze, chemiczne, kosmetyki, słodycze, odzież i zabawki, które po zapakowaniu do sztabu akcji musiał zawieźć samochód dostawczy. Za jego użyczenie serdecznie dziękujemy p. Teresie Gizie. Udało się spełnić marzenie Rodziny. Zebrane pieniądze przeznaczyliśmy na zapłacenie czesnego jednemu z synów Rodziny potrzebującej. Wszystkie dary były niezwykle potrzebne i z pewnością ucieszyły obdarowaną Rodzinę.
W sobotę 10 grudnia wszystkie prezenty zostały złożone do punktu oddawania paczek w Szczucinie.

Za aktywne włączenie się w akcję Szlachetna Paczka  i okazane serce wszystkim Darczyńcom wolontariusze szkoły dziękują.

Społeczność szkoły