Rozstrzygnięto konkurs plastyczny " Świąteczne dekoracje babuni" w Dębnie (2)

Dnia 29.11.2016r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny " Świąteczne dekoracje babuni" zorganizowany na Zamku w Dębnie przy współpracy z SCE w Tarnowie. Miło nam poinformować, że w gronie 238 dzieci biorących udział w konkursie 5 osób z naszej szkoły zostało wyróżnionych!!
Są to:
EMILIA LUSTOFIN KL.IID (opiekun Janina Kwaśniak)- II miejsce
MAGDALENA SYTOŃ KL.IA (opiekun Renata Klimek) - III miejsce
MARTYNA GOLONKA KL.IA (opiekun Renata Klimek) - wyróżnienie
KLAUDIA TENDERA KL.IIC (opiekun Agnieszka Deszcz - warsztaty florystyczne) - wyróżnienie
OLIWIA CIEĆKO KL.VB (opiekun Sławomir Bator) - wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy i informujemy, że odbiór nagród połączony z uroczystym otwarciem wystawy pokonkursowej odbędzie się w dniu 6.12.2016r. o godz. 10:00 na Zamku w Dębnie.

Koordynator konkursu - doradca metodyczny SCE Tarnów -  K.Liro