Uczniowie 2e pomocnikami świętego Mikołaja

6 grudnia dla uczniów klasy 2e był dniem bardzo pracowitym. Już od ósmej rano 24 elfów miało ręce pełne roboty. Rozpoczęliśmy tradycyjnie od przystrojenia choinki. Każdy z nas zawieszał bombki, łańcuchy i lampki. Gdy poczuliśmy w klasie magię świąt postanowiliśmy pomóc świętemu Mikołajowi. Dobrze wiemy, że św. Mikołaj roznosi prezenty, ponieważ kocha wszystkie dzieci i chce, aby były szczęśliwe. Dzieci na całym świecie uwielbiają być obdarowywane, kochają prezenty od św. Mikołaja.
Z niecierpliwością czekają na święta Bożego Narodzenia oraz dzień, kiedy do ich domu przeciśnie się przez komin tak oczekiwany gość. Prezenty od Niego to magiczna chwila dla każdego dziecka, ale tego dnia postanowiliśmy docenić Najlepszych Pomocników Mikołaja- naszych Rodziców. Bez nich pewnie Mikołaj miałby nie lada problemy. Pomyśleliśmy chwilkę jak możemy okazać swoją wdzięczność, przypomnieliśmy sobie treść listów które pisaliśmy kilka dni wcześniej i bach- gotowe. Wspólnie wymyślone życzenia i obietnice umieściliśmy na specjalnie przygotowanych stojaczkach. Widok uśmiechniętych i wzruszonych rodziców był dla nas bezcenny.

J.Wójtowicz