Szkolne „Mikołajki”

We wtorek, 6 grudnia b. r., w szkole pojawił się długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj w towarzystwie swoich pomocnic Śnieżynek. Wręczył prezenty uczniom, nauczycielom  wszystkim pracownikom szkoły. Nie zapomniał też o podopiecznych Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej, odwiedzając ich i obdarowując upominkami.
W tym dniu odbył się także konkurs na najładniej przebranego Mikołaja. Uczestnicy konkursu wykazali się kreatywnością
i dbałością o szczegóły. Wszyscy wyglądali pięknie, ale jury musiało podjąć decyzję i wybrać zwycięzców. W kategorii klas IV-VI najlepiej wypadli reprezentanci klas 6b (I miejsce), 4a (II miejsce) i 5a (III miejsce), zaś w klasach I-III uczniowie z
kl. 2e (I miejsce), 2b i 3a (II miejsce) oraz 2a i 3e (III miejsce).

E. Kmieć