Konkurs Ogólnopolski dla Szkolnych Klubów Bezpieczeństwa

Szkolny Klub Bezpieczeństwa „Stopka” został zaproszony przez Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego do udziału w ogólnopolskim konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową. Kartka ta miała być wyjątkowa i oryginalna, bo miała zawierać przesłanie dla dorosłych dotyczące bezpieczeństwa na drodze.

Prace konkursowe wykonali klubowicze z trzech klas:

Wojciech Skrzyniarz, Aleksandra Juras. Bartosz Sowa. Szymon Bieś, Kacper Wąż z klasy IV a,

Alicja Kozaczka klasa V a,

Sylwester Warias klasa VI a

Jury konkursowe będzie oceniało nadesłane prace pod względem staranności wykonania, nawiązania do tematyki świątecznej i związanej z bezpieczeństwem drogowym, a także pod względem wrażeń artystycznych. Udział w konkursie jest kolejnym działaniem w ramach „Odblaskowej szkoły”

Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni do 24 listopada br. a szkoła otrzyma 100 wydrukowanych kartek.

Opiekun SKB Stopka M. Gawlik