"Racjonalne się odżywiasz, zdrowie wygrywasz" Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Uczniowie klasy IV a wzięli udział w konkursie ogólnopolskim pt. "Racjonalne się odżywiasz, zdrowie wygrywasz". Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji i kuratoriami oświaty.

Celem konkursu było upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży w wieku szkolnym wiedzy na temat prawidłowego żywienia oraz kształtowanie pozytywnej postawy wobec spożywania zdrowych produktów żywieniowych.

Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej o dowolnej technice. Do dalszego etapu zostały wysłane prace Julii Śledź, Marleny Woźniczki, Sebastiana Mola.Gratulujemy

M. Gawlik