Nagroda Burmistrza dla Nauczyciel PSP2

W piątek 28 października br. na sesji Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej Burmistrz Krzysztof Kaczmarski wręczył nagrody dla nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów prowadzonych przez Gminę Dąbrowa Tarnowska. Nauczyciele otrzymali te szczególne wyróżnienia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wśród wyróżnionych byli także Nasi nauczyciele: p. Gubernat-Mikos Dorota, p. Klimek Renata, p. Kmieć Ewa,
p. Wąż Klara, p. Wódka Małgorzata. Nagrody przyznano na podstawie wniosków złożonych przez dyrektorów szkół w oparciu o kryteria zawarte w „Regulaminie określającym szczegółowe warunki przyznawania nauczycielom dodatków do wynagrodzenia, szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw, a także zasady przyznawania dodatku mieszkaniowego” za szczególne osiągnięcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Treść i zdjęcia zostały pobrane ze strony internetowej UM