2e piecze muffinki

W czwartek 27 października dzieci z klasy 2e wraz z wychowawcą p. Justyną Wójtowicz piekły muffinki. Okazją do upieczenia muffinek były zajęcia dodatkowe rozwijające zainteresowanie dzieci. Uczniowie uwijali się jak w ukropie: dodawały produkty w odpowiednich proporcjach, mieszały mikserem elektrycznym z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, aby w końcu nakładać ciasto do papierowych foremek. To było chyba najtrudniejsze zadanie. Muffinki powędrowały do piekarnika w szkolnej kuchni, a po wyjęciu i ostudzeniu wszyscy zajęli się ich zdobieniem. Delegaci klasy po zakończonej pracy smakołykami podzielili się z Dyrekcją szkoły.

J.Wójtowicz