"Odblaskowa klasa" - ogólnopolski konkurs fotograficzny

Firma KANDO Plus zaprosiła szkoły z całej Polski do udziału w konkursie pod hasłem   "Odblaskowa klasa". Firma ta jest wiodącym producentem i dostawcą gadżetów odblaskowych na terenie Polski i całej Europy. Celem konkursu jest popularyzacja akcesoriów odblaskowych wśród dzieci. Klasa IV a wraz z wychowawcą p. Małgorzatą Gawlik, wzięła udział w tym konkursie wysyłając zdjęcia klasy z elementami odblaskowymi. Z zapałem włączyliśmy się do zabawy i mieliśmy z tego dużo frajdy. Nikt z nas nie liczył na wygraną, lecz ku zaskoczeniu wszystkich, zdobyliśmy pierwsze nagrody. Ostateczna wygrana zależy od internautów. Liczymy nas WAS ! :)

M. Gawlik