IX Międzypowiatowy Turniej Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania” 2016

12 października w Dąbrowskim Domu Kultury odbyły się powiatowe eliminacje
w Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”.

Szkołę reprezentowały trzy uczennice klasy V b:
Julia Kądzielawa, Gabriela Mol, Gabriela Morawiec.

Decyzją jury Julia Kądzielawa zdobyła II miejsce i będzie reprezentować szkołę oraz powiat dąbrowski podczas finału, który odbędzie 20 października w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Wyróżnienia w tym turnieju otrzymały Gabriela Mol oraz Gabriela Morawiec. Dziewczętom bardzo serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy wielu wspaniałych sukcesów.

Na koniec warto zaznaczyć, że już sam udział w turnieju jest bardzo dużym wyróżnieniem, uczestnicy oswajają się z wystąpieniami publicznymi, nabywają tzw. ogłady scenicznej oraz uczą się radzenia sobie ze stresem i tremą. Te umiejętności są bardzo cenne w dorosłym życiu i warto je zdobywać.

M.Pikul