Dzień Rodziny 2024

dzienRodziny24Dzisiaj nasze przedszkolaki świętowały razem ze swoimi rodzicami i rodzeństwem wyjątkowy czas - Dzień Rodziny. Z tej okazji Odkrywcy Świata i Tropiciele Przyrody zaprezentowali pięknie przygotowane i wyuczone wierszyki oraz piosenki wraz z krótkimi układami tanecznymi.  Po uroczystym występie dzieci ustawiły się wraz z rodzicami na specjalnie przygotowanej scence fotograficznej  i z uśmiechami zapozowali do zdjęć. Potem wszyscy goście zostali zaproszeni na boisko szkolne, na którym było wiele gier i zabaw, a rodzice dzieci przygotowali mnóstwo smakołyków Panie kucharki przyrządziły pyszne pizzerinki oraz lody. Dzieci odwiedziła również Ochotnicza Straż Pożarna z Gruszowa Wielkiego. Przedszkolaki przymierzały ubranie, hełm, z zainteresowaniem zwiedzały wóz strażacki. Miały możliwość z bliska podziwiać oprzyrządowanie jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy oraz sprzęt służący do pomocy podczas wypadków. Pod czujnym okiem strażaków, dzieci mogły samodzielnie przekonać się, jak działa hydronetka wodna i spróbować swoich sił w trafianiu do celu strumieniem wodnym. Dla wszystkich była to naprawdę wspaniała przygoda, podczas której wiele się nauczyliśmy. Odkrywcy Świata i Tropiciele Przyrody przypomnieli sobie także numery alarmowe i poznali zasady udzielania pierwszej pomocy na fantomach. Wszystkim dzieciom i ich rodzinom życzymy pięknego czasu spędzonego razem!