Eksperymenty klasy 2e

Nic tak nie zachęci Twojego dziecka do nauki fizyki czy chemii jak samodzielne eksperymentowanie. Mali naukowcy klasy 2e  przy pomocy bezpiecznych odczynników, sprzętu do majsterkowania pod czujnym okiem wychowawcy p. Justyny Wójtowicz odkrywają prawa fizyki i chemii.

Eksperymenty dla dzieci to połączenie świetnej zabawy i sporej dawki wiedzy, zdobywanych podczas odkrywania zagadek otaczającego nas świata. Wykonywanie nieskomplikowanych doświadczeń to niezwykle pouczająca przygoda, która procentuje u dzieci zainteresowaniami z dziedzin ścisłych. Zajęcia dodatkowe z eksperymentów to praktyczny kurs z fizyki, biologii oraz chemii.

J.Wójtowicz