„Świąteczny Kiermasz Książek i Zdrowych Przekąsek”

MatejkiKiermasz

W ramach promocji zdrowego odżywiania, a zarazem czytelnictwa 13 grudnia 2023 roku w naszej szkole, w budynku na ulicy Matejki, miał miejsce niecodzienny „Świąteczny Kiermasz Książek i Zdrowych Przekąsek”.
Cały kiermasz odbył się w pięknej świątecznej oprawie. Osiągnęliśmy nasz główny cel, czyli pokazaliśmy uczniom co może być zdrową alternatywą dla chipsów i innych „śmieciowych” przekąsek. Jeżeli przynajmniej jedna osoba zastanowi się nad swoimi żywieniowymi wyborami i wdroży do jadłospisu to, co dziś próbowała, to będzie to dla organizatorów dużym sukcesem.
Kiermasz udowodnił, że z pomocą naszych wspaniałych rodziców i pań kucharek możemy bardzo dużo. To był wyjątkowo smaczny kiermasz. Dziękujemy serdecznie wszystkim za zaangażowanie. A zatem do następnej takiej akcji.
Danuta Pikul, Renata Klimek