Konkurs tabliczki mnożenia

Dnia 16.05.2023r. odbył się I etap konkursu matematycznego dla klas trzecich i czwartych „Mistrz tabliczki mnożenia 2023”. W I etapie konkursu – eliminacyjnym - udział brali wszyscy uczniowie obecni w tym dniu z klas trzecich i czwartych. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań matematycznych, inspirowanie uczniów do doskonalenia znajomości tabliczki mnożenia oraz technik rachunkowych i kształtowanie umiejętności zdrowej rywalizacji. Konkurs zorganizowała Katarzyna Liro przy współpracy nauczycieli matematyki i edukacji wczesnoszkolnej. Poniżej załączam listę uczniów zakwalifikowanych do finałowego etapu. Wszystkim życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się 30.05.2023r!
Lista uczniów, którzy przeszli do finału konkursu matematycznego dla klas 3 „Mistrz tabliczki mnożenia klas trzecich 2023”:
Klasa 3a: Burzawa Gabriela, Jarosz Emilia, Kogut Krzysztof, Poznakhovskyi Anatolii, Kaczała Norbert, Pyzik Aleksandra, Rokocz Piotr, Juras Wiktoria, Krawczyk Julia, Taraska Emilia
Klasa 3b: Banaś Bartłomiej, Jaworowski Krzysztof, Kogut Katarzyna, Smagacz Emilia, Uberman Oliwia, Osika Maria, Sajdak Weronika, Wałaszek Lena, Wiklański Jakub, Goralik Laly, Micek Milena
Klasa 3c: Cieśla Adrianna, Golonka Błażej, Grabka Zuzanna, Janczak Michał, Kot Jagoda, Kwiatkowska Maya, Lubera Amelia Morawiec Amelia, Ostręga Aleksandra, Runo Miłosz, Sobkiewicz Zuzanna, Światłowski Oskar, Świerczek Maja, Świerczek Zuzanna, Rzepka Henryk, Wójcik Pola, Dorosz Maja, Wąż Nikodem, Zdanowska Zofia.
Lista uczniów, którzy przeszli do finału konkursu matematycznego dla klas 4 „Mistrz tabliczki mnożenia klas czwartych 2023”:
Klasa 4a: Kądzielawa Patrycja, Rogóz Zofia, Smołkowicz Julia, Zawiślak Hanna, Piasecka Katarzyna, Prorok Natasza, Ryczek Kacper, Januś Oliwia, Korbaś Wiktoria, Minor Barbara
Klas 4b: Surowiec Tomasz, Zawada Wiktoria, Bugara Szymon, Kupiec Aleksandra, Nguyen Gabriel, Surowiec Mateusz
Klasa 4c: Buśko Natalia, Ćwierz Tymon, Janeczek Natalia, Sznajder Oliwier, Talanda Wiktor, Kądzielawa Laura, Miś Krzysztof, Drąg Jakub, Skowron Milena, Węgiel Wiktor, Zagraniczny Julia
Klasa 4d: Szczebak Aleksandra, Boryczka Szymon, Leżoń Daniel.